Στα πλαίσια του προγράμματος Tipping point ενημερώθηκαν οι μαθητές της Β Λυκείου για το επάγγελμα του ψυχολόγου ,από τον ψυχολόγο κ. Σπύρο Αντωνίου και για το επάγγελμα του γιατρού από την ιατρό κ.Ευμορφία Ρεμπούτσικα.
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG-1ebd3dbbd586f73faaad02960ca97fd9-V-768x1024.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG-af68772354616d4369561782113e683a-V-768x1024.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG-b121b8650c8b36286b1118be64e3b9e7-V-768x1024.jpg)
ΔΡΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣτα πλαίσια του προγράμματος Tipping point ενημερώθηκαν οι μαθητές της Β Λυκείου για το επάγγελμα του ψυχολόγου ,από τον ψυχολόγο κ. Σπύρο Αντωνίου και για το επάγγελμα του γιατρού από την ιατρό κ.Ευμορφία Ρεμπούτσικα. ![]() ![]() ![]() Comments are closed. |
||
Τηλέφωνο : 2513500660
Fax :
Κινητό : 6944209656
e-mail : mail@1lyk-kaval.kav.sch.gr
Διεύθυνση : Γ. Κίτσου 57
Δ/ντρια: Φιλιππίδου Φωτεινή (ΠΕ86)
Υποδ/ντές: Κεφαλίδης Βασίλειος (ΠΕ86)- Ολυμπίου Ασπασία (ΠΕ03)
Copyright © 2024 1ο Γενικό Λύκειο Καβάλας - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa ![]() |