Στο πλαίσιο της δράσης «Αναβάθμιση των χώρων του σχολείου μας» για τον εμπλουτισμό της σχολικής βιβλιοθήκης απευθυνθήκαμε σε διάφορους εκδοτικούς οίκους . Οι εκδόσεις «Ψυχογιός» και οι εκδόσεις «Βήμα»ανταποκρίθηκαν άμεσα και τους ευχαριστούμε πολύ.
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/anna1.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/anna2.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/anna3.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/anna4.jpg)
![](http://1lyk-kaval.kav.sch.gr/wp-content/uploads/2023/04/anna5.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣτο πλαίσιο της δράσης «Αναβάθμιση των χώρων του σχολείου μας» για τον εμπλουτισμό της σχολικής βιβλιοθήκης απευθυνθήκαμε σε διάφορους εκδοτικούς οίκους . Οι εκδόσεις «Ψυχογιός» και οι εκδόσεις «Βήμα»ανταποκρίθηκαν άμεσα και τους ευχαριστούμε πολύ. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Comments are closed. |
||
Τηλέφωνο : 2513500660
Fax :
Κινητό : 6944209656
e-mail : mail@1lyk-kaval.kav.sch.gr
Διεύθυνση : Γ. Κίτσου 57
Δ/ντρια: Φιλιππίδου Φωτεινή (ΠΕ86)
Υποδ/ντές: Κεφαλίδης Βασίλειος (ΠΕ86)- Ολυμπίου Ασπασία (ΠΕ03)
Copyright © 2024 1ο Γενικό Λύκειο Καβάλας - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa ![]() |